SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Jardiniere 5128532
nr 512 8532
Jardiniere
med glasinsats, nysilver, sekelskifte 1900, längd: 43, skador på handtagen, ena handtaget av
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2008
kl 17:22:53
3/3 17:15:39
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.